Odnowa w Duchu Św. w Magdalence

Zalesie Górne

Dom Rekolekcyjny „Centrum Formacji Rodzin” mieści się przy ul. Białej Brzozy 23, przy kościele parafialnym św. Huberta w Zalesiu Górnym. W pobliżu jest duży kompleks leśny, co sprzyja zarówno rekreacji, jak i modlitwie.

Dom Rekolekcyjny powstał w 1998 r. na bazie pomieszczeń Domu Parafialnego, które  przystosowane zostały do przyjmowania grup. Przez kolejne lata prowadzone były kolejne udoskonalenia.

Obecnie Dom Rekolekcyjny dysponuje 72 miejscami noclegowymi w pokojach kilku-osobowych, z łazienkami lub bez, oraz refektarzem i salą-kaplicą rekolekcyjną na tę samą ilość osób, oraz możliwością dostępu do kościoła.

Informacje dla uczestników spotkań formacyjnych

Część spotkań formacyjnych i rekolekcji w Centrum Formacji Rodzin jest organizowana i prowadzona przez Centrum Formacji Wieczernik. Na te spotkania należy zgłaszać się przez stronę CF Wieczernik. Terminy tych spotkań znajdują się tutaj. Na pozostałe spotkania w Centrum Formacji Rodzin w Zalesiu należy zgłaszać się przez stronę www.swietarodzina.org.

Dojazd

Do Domu Rekolekcyjnego można dojechać samochodem, komunikacją publiczną lub pociągiem Kolei Mazowieckich. W autobusach podmiejskich obowiązują bilety na strefę 2. Dworzec PKP znajduje się ok. 1km od domu rekolekcyjnego. Rozkład jazdy pociągów znajduje się na stronie www.mazowieckie.com.pl.

Adres
Zalesie Górne
ul. Białej Brzozy 23 (wejście od strony ul. Sarenki)
Współrzędne dla nawigacji GPS: N: 52°2’52” E: 21°3’16”

Aby znaleźć najdogodniejszą formę transportu publicznego kliknij w link na poniższej mapie.