Odnowa w Duchu Św. w Magdalence

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) w formie seminaryjnej – jesień 2022

08-09-2022

Zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne w formie seminaryjnej w sezonie jesień 2022.

więcej >>

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) w formie seminaryjnej – jesień 2021

29-09-2021

Jeśli poszukujesz sensu życia, chciałbyś pogłębić swoją wiarę w Boga, odnowić relację z Jezusem Chrystusem, otworzyć się na działanie Ducha Świętego – zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne przeżywane w codzienności. Trzeba zainwestować jedynie 30 godzin swojego czasu: jedenaście 2-godzinnych spotkań raz w tygodniu oraz 15 minut indywidualnej modlitwy codziennie. Rekolekcje są prowadzone przez grupy Odnowy w Duchu Świętym w parafiach, w których te grupy działają. Aby rozpocząć, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie, choć na niektóre rekolekcje trzeba zapisać się wcześniej.

więcej >>

Wakacje z Jezusem

14-07-2021

W te wakacje zapraszamy do udziału w rekolekcjach ewangelizacyjnych (REO) oraz rekolekcjach Młodzi na maxa!

więcej >>

Zmarł śp. Zbigniew Lityński

16-05-2021

14 maja 2021 roku zmarł śp. Zbigniew Lityński.

więcej >>

Ks. kard. Nycz o dzisiejszych formach pobożności

09-04-2021

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem na temat współczesnych form pobożności, udzielonym przez ks. kardynała Kazimierza Nycza.

więcej >>

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) w formie seminaryjnej – jesień 2020 [aktualizacja]

28-09-2020

Jeśli poszukujesz sensu życia, chciałbyś pogłębić swoją wiarę w Boga, odnowić relację z Jezusem Chrystusem, otworzyć się na działanie Ducha Świętego – zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne przeżywane w codzienności. Trzeba zainwestować jedynie 30 godzin swojego czasu: jedenaście 2-godzinnych spotkań raz w tygodniu oraz 15 minut indywidualnej modlitwy codziennie. Rekolekcje są prowadzone przez grupy Odnowy w Duchu Świętym w parafiach, w  których te grupy działają. Aby rozpocząć, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie.

więcej >>