Odnowa w Duchu Św. w Magdalence

Ks. kard. Nycz o dzisiejszych formach pobożności

09-04-2021

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem na temat współczesnych form pobożności, udzielonym przez ks. kardynała Kazimierza Nycza.

więcej >>

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) w formie seminaryjnej – jesień 2020 [aktualizacja]

28-09-2020

Jeśli poszukujesz sensu życia, chciałbyś pogłębić swoją wiarę w Boga, odnowić relację z Jezusem Chrystusem, otworzyć się na działanie Ducha Świętego – zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne przeżywane w codzienności. Trzeba zainwestować jedynie 30 godzin swojego czasu: jedenaście 2-godzinnych spotkań raz w tygodniu oraz 15 minut indywidualnej modlitwy codziennie. Rekolekcje są prowadzone przez grupy Odnowy w Duchu Świętym w parafiach, w  których te grupy działają. Aby rozpocząć, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie.

więcej >>

Dzień Jedności Grup Odnowy w Duchu Świętym 2020

11-09-2020

Zapraszamy na Dzień Jedności grup Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Warszawskiej, którego tematem przewodnim będzie „Tożsamość Odnowy”.

więcej >>

Tydzień z Jezusem

17-06-2020

Zapraszamy do udziału w rekolekcjach REO i „Młodzi na maxa”.

Jeśli:

  • w swoim sercu przeżywasz jakąś tęsknotę za Bogiem,
  • wydaje Ci się, że Go nie znasz, lub znasz za mało,
  • straciłeś sens swojego życia, lub pogubiłeś się w życiu,

warto, abyś przyjechał na rekolekcje ewangelizacyjne. więcej >>

Spotkania formacyjne w czasie pandemii

17-05-2020

Serdecznie zapraszamy na spotkania formacyjne.

Staramy się zapewnić bezpieczne warunki pobytu w Domu Rekolekcyjnym, dlatego udział w weekendach formacyjnych i rekolekcjach będzie wymagał od wszystkich przestrzegania zasad wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów sanitarnych. więcej >>

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) w formie seminaryjnej – zima i wiosna 2020 [aktualizacja]

29-01-2020

Jeśli chciałbyś pogłębić swoją wiarę w Boga, odnowić relację z Jezusem Chrystusem, otworzyć się na działanie Ducha Świętego – zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne przeżywane w codzienności. Trzeba zainwestować jedynie 30 godzin swojego czasu: jedenaście 2-godzinnych spotkań raz w tygodniu oraz 15 minut indywidualnej modlitwy codziennie. Rekolekcje są prowadzone przez grupy Odnowy w Duchu Świętym w parafiach, w których te grupy działają.

Aby rozpocząć, wystarczy przyjść na pierwsze spotkanie.

więcej >>