Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
Zgłoszenia Email
Spis treści
Zgłoszenia
Rekolekcje lub kurs
Weekend formacyjny
Szkoła Animatora
Wszystkie strony

Na tej stronie można zgłosić osoby na rekolekcje lub kurs, weekendy formacyjne oraz na Szkołę Animatora. Prosimy, aby osoby będące w grupach Odnowy Federacji Wieczernik były zgłaszane przez głównych odpowiedzialnych lub odpowiedzialnych za formację.

Osoby z innych grup i ruchów, albo niezrzeszone, zgłaszają się indywidualnie, wypełniając dodatkowo pole dotyczące swojej sytuacji oraz motywacji. W przypadku zgłoszenia na rekolekcje „Uzdrowienie wspomnień” i „Akceptacja siebie”, osoby te mogą zostać przyjęte na 6 tygodni przed rozpoczęciem turnusu, jeśli będą wolne miejsca.

Na rekolekcje mogą zostać przyjęte osoby, które poprzednie rekolekcje odbyły przynajmniej rok temu (nie dotyczy to oczywiście zgłoszeń na REO). Ten odstęp czasowy musi być również zachowany, jeśli tymi poprzednimi rekolekcjami było REO w formie seminaryjnej. Jedynie na Rekolekcje Eucharystyczne można  przyjechać już pół roku po REO, zwłaszcza gdy było przeżywane metodą seminaryjną.

Aby przejść do odpowiedniego formularza, wybierz rodzaj formacji, którego dotyczy zgłoszenie. Formularze zgłoszeniowe można także pobrać z podstrony "Do pobrania".

Formularze zgłoszeniowe na rekolekcje "Akceptacja siebie" i Ćwiczenia ignacjańskie indywidualno-grupowe można pobrać z podstrony "Do pobrania" i wypełnione wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. jako załącznik.

Na weekendy dla młodych (ZFM) należy zgłaszać się wyłącznie przez formularz internetowy na stronie www.zfm.odnowa.waw.pl, a na kurs Filip dla młodych - na stronie www.kursfilip.odnowa.org.

Turnusy rekolekcyjne nie mogą się odbyć bez osób, które podejmują posługę w kuchni. Oczekujemy na chętnych. Członkowie grup delegujących spośród siebie osoby, które będą pomagać w kuchni w czasie któregoś z turnusów w Magdalence lub w Zalesiu, będą w tych domach korzystać z niewielkich zniżek w opłatach za pobyt. Osoby te pomagają w przygotowywaniu posiłków dla grupy, ewentualnie w innych pracach domowych. Nie otrzymują wynagrodzenia za tę pracę, nie płacą za pobyt i nie uczestniczą też w zajęciach rekolekcyjnych.
Istnieje możliwość odpracowania swojego udziału w rekolekcjach na dyżurze w kuchni w czasie innego turnusu w tym roku albo zapłacenia w ratach. Zainteresowane osoby prosimy o taką informację od razu przy zgłoszeniu na rekolekcje, ponieważ ta sprawa wymaga uzgodnienia z CF Wieczernik.


REKOLEKCJE LUB KURS >> WEEKEND FORMACYJNY >> SZKOŁA ANIMATORA >>