Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
Dom rekolekcyjny w Zalesiu Górnym - Dojazd PDF Drukuj Email

Dom rekolekcyjny znajduje się w Zalesiu Górnym przy kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Huberta, około 30 km od centrum Warszawy. Można do niego dojechać samochodem, komunikacją lokalną lub pociągiem Kolei Mazowieckich.

Adres:

Zalesie Górne

ul. Białej Brzozy 23 (wejście od strony ul. Sarenki)

Współrzędne dla nawigacji GPS: N: 52°2'52" E: 21°3'16"

Aby zobaczyć szczegóły dotyczące dojazdu, wybierz jedną z poniższych opcji:

SAMOCHÓD >> TRANSPORT PUBLICZNY >>


Instrukcja dojazdu w PDF


Dokładna lokalizacja domu zaznaczona jest na poniższej mapie:


Dojazd samochodem

Jadąc drogą Piaseczno - Góra Kalwaria (79) skręcić na światłach w Pilawie pod Warszawą w kierunku Zalesia Górnego, następnie jechać drogą nr 873 ok. 4,5 km i jadąc ul. Pionierów skręcić w lewo na skrzyżowaniu w ul. Koralowych Dębów. Następnie skręcić w drugą ulicę w lewo (ul. Leśnych Boginek). Dom rekolekcyjny będzie się znajdował po lewej stronie ok. 250 m dalej, przy kościele parafialnym.


Instrukcja dojazdu w PDFDojazd komunikacją publiczną

Do domu rekolekcyjnego komunikacją publiczną najlepiej dojechać z Warszawy lub Piaseczna. W autobusach podmiejskich obowiązują bilety na strefę 2. Polecamy także dojazd pociągiem Kolei Mazowieckich. Dworzec PKP znajduje się ok. 1km od domu rekolekcyjnego. Rozkład jazdy pociągów znajduje się na stronie www.mazowieckie.com.pl.

Aby znaleźć najdogodniejszą formę transportu publicznego kliknij w nazwę najlepiej odpowiadającą Twojemu punktowi odjazdu lub kliknij w link na poniższej mapie.


Instrukcja dojazdu w PDF

Warszawa Zachodnia | Warszawa Centralna | Piaseczno (Ratusz) | Piaseczno (Dworzec PKP)