Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
Dom rekolekcyjny w Zalesiu Górnym PDF Drukuj Email

Dom Rekolekcyjny „Centrum Formacji Rodzin” mieści się przy ul. Białej Brzozy 23, przy kościele parafialnym św. Huberta w Zalesiu Górnym. W pobliżu jest duży kompleks leśny, co sprzyja zarówno rekreacji, jak i modlitwie.

Dom Rekolekcyjny powstał w 1998 r. na bazie pomieszczeń Domu Parafialnego, które  przystosowane zostały do przyjmowania grup. Przez kolejne lata prowadzone były kolejne udoskonalenia.

Obecnie Dom Rekolekcyjny dysponuje 72 miejscami noclegowymi w pokojach kilku-osobowych, z łazienkami lub bez, oraz refektarzem i salą-kaplicą rekolekcyjną na tę samą ilość osób, oraz możliwością dostępu do kościoła.

Kontakt tel.: (22) 757 86 13


Informacje dla uczestników spotkań formacyjnych

Część spotkań formacyjnych i rekolekcji w Centrum Formacji Rodzin jest organizowana i prowadzona przez Centrum Formacji Wieczernik. Na te spotkania należy zapisywać się przez stronę CF Wieczernik. Terminy tych spotkań znajdują się tutaj. Zgłaszać się trzeba z kilkutygodniowym, a czasem nawet 2-3-miesięcznym wyprzedzeniem, ponieważ często jest więcej chętnych osób niż miejsc. Na pozostałe spotkania w Centrum Formacji Rodzin w Zalesiu należy zgłaszać się przez stronę www.swietarodzina.org.

Zapoznaj się z przydatnymi wskazówkami dotyczącymi przyjazdu na rekolekcje.

Sprawdź jak dojechać.