Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
Dom rekolekcyjny w Magdalence - Dojazd PDF Drukuj Email

Dom rekolekcyjny znajduje się w Magdalence przy kościele parafialnym pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny, około 20 km od centrum Warszawy. Można do niego dojechać samochodem, komunikacją podmiejską lub lokalną.

Adres:

Magdalenka

ul. Ks. H. Słojewskiego 19

Współrzędne dla nawigacji GPS: N: 52°4'56" E: 20°53'46"

Aby zobaczyć szczegóły dotyczące dojazdu, wybierz jedną z poniższych opcji:

SAMOCHÓD >> TRANSPORT PUBLICZNY >>


Instrukcja dojazdu w PDF


Dokładna lokalizacja domu zaznaczona jest na poniższej mapie:


Dojazd samochodem

północ | południe

Jadąc trasą Warszawa - Kraków (E77) skręcić na światłach w Łazach pod Warszawą w kierunku Magdalenki, następnie jechać ul. Łączności ok. 1km i skręcić w lewo na rondzie przy cmentarzu w ul. Ks. H. Słojewskiego. Dom rekolekcyjny będzie się znajdował po lewej stronie ok. 500m za rondem, przed kościołem parafialnym w Magdalence.

wschód | zachód

Jadąc drogą Piaseczno - Nadarzyn (721) skręcić na światłach w Magdalence, następnie jechać ul. Lipową ok. 2km (w połowie drogi ulica zmieni nazwę na ul. Ks. H. Słojewskiego). Dom rekolekcyjny będzie się znajdował po prawej stronie, zaraz za kościołem parafialnym w Magdalence.


Dom rekolekcyjny można łatwo poznać po charakterystycznej wieży z czerwonym dachem. Wjazd na parking znajduje się przy głównym wejściu do Domu rekolekcyjnego (pod wieżą).


Instrukcja dojazdu w PDFDojazd komunikacją publiczną

Do domu rekolekcyjnego komunikacją publiczną najlepiej dojechać z Warszawy lub Piaseczna. W autobusach podmiejskich obowiązują bilety na strefę 2.

Aby znaleźć najdogodniejszą formę transportu publicznego kliknij w nazwę najlepiej odpowiadającą Twojemu punktowi odjazdu lub kliknij w link na poniższej mapie.


Instrukcja dojazdu w PDF

Warszawa Zachodnia | Warszawa Centralna | Warszawa Okęcie (pętla) | Piaseczno (Dworzec PKP)