Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
Nowe terminarze rekolekcji PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Filip   
sobota, 03 marca 2012 21:25

Zakończyły się już prace modernizacyjne, z którymi była związana przerwa w dostępie do formularzy zgłoszeniowych. Obecnie wszystkie formularze są już aktywne.

W dniu dzisiejszym opublikowaliśmy nowe terminy rekolekcji i kursów w turnusie wakacyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na tej stronie. Na wszystkie rekolekcje, weekendy i kursy (również te wakacyjne) można się już zapisywać.

Zachęcamy także do zapoznania się z propozycjami rekolekcyjnymi innych domów Federacji Wieczernik: w Dobrym Mieście oraz w Surażu, a także z rekolekcjami "Żyć uwielbieniem", na które zaprasza diecezja płocka.

Razem z nowymi terminami wprowadziliśmy pewne udogodnienie dla osób, które zamieszczają terminy prowadzonych przez nas rekolekcji na swoich stronach internetowych. Pod każdym terminarzem znajduje się link "Umieść ten terminarz na swojej stronie." Po kliknięciu w niego w miejscu terminarza pokazuje się jego kod, który można umieścić w kodzie swojej witryny. Od tego momentu będzie się on automatycznie aktualizował, więc kiedy wprowadzimy poprawki lub opublikujemy nowe terminy, nie będzie potrzeby ich przenoszenia na swoją stronę. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie przypadnie Wam do gustu. W razie pytań lub problemów z terminarzami, prosimy o kontakt mailowy.