Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
Ferie 2012 PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Monika   
środa, 23 listopada 2011 14:33

W okresie ferii zimowych, przypadających w woj. mazowieckim na drugą połowę stycznia 2012, organizujemy następujące rekolekcje i spotkania formacyjne:

W Zalesiu Górnym:

15 – 22 stycznia Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy  (REO)

W Magdalence:

15 – 22 stycznia    Uzdrowienie wspomnień (UW)
23 – 26 stycznia    Rekolekcje dla Absolwentów Szkoły Animatora
(zobacz)
27 – 29 stycznia    Weekend formacyjny dla osób posługujących modlitwą wstawienniczą
(zobacz)

ZASADY  ZGŁOSZEŃ

Uczestników rekolekcji i weekendowego skupienia zgłaszają liderzy grup lub osoby przez nich wyznaczone do tej funkcji. Prosimy przy zgłoszeniach używać odpowiedniego formularza – zajrzyj do działu Zgłoszenia. Nie przyjmujemy rezerwacji miejsc bez podania nazwisk uczestników.

Na rekolekcje „Uzdrowienie wspomnień” mogą zostać przyjęte osoby, które poprzednie rekolekcje odbyły przynajmniej rok temu.

Potwierdzeniem zamiaru przyjazdu na rekolekcje jest przedpłata w wys. 100 zł, która powinna zostać wysłana od razu po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia na rekolekcje. Zgłoszenia bez przedpłaty traktujemy jako nie potwierdzone i możemy na 3 tygodnie przed rozpoczęciem turnusu przyjąć na to miejsce inną osobę. W przypadku rezygnacji z przyjazdu bez wcześniejszego (tj na 10 dni przed rozpoczęciem turnusu) powiadomienia nas o tym, zaliczka nie będzie zwracana. Na weekend nie wpłaca się przedpłaty W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Bardzo prosimy o zachęcenie osób z grup do podejmowania dyżurów w kuchni w czasie turnusów rekolekcyjnych. Nie wyznaczamy grup, oczekujemy na chętnych do pracy. Członkowie grup delegujących spośród siebie osoby, które będą pomagać w kuchni w czasie któregoś z turnusów, będą w tych domach korzystać z niewielkich zniżek. Osoby te pomagają w przygotowywaniu posiłków dla grupy, ewentualnie w innych pracach domowych. Nie otrzymują wynagrodzenia za tę pracę, nie płacą za pobyt i nie uczestniczą też w zajęciach rekolekcyjnych.

W przypadku, gdyby podany koszt był dla kogoś za wysoki i uniemożliwiałby uczestniczenie w rekolekcjach, prosimy o  kontakt lidera grupy bądź samą zainteresowaną osobę. Istnieje możliwość odpracowania swojego udziału w rekolekcjach na dyżurze w kuchni w czasie innego turnusu w tym roku albo zapłacenia w ratach.

Zgłaszając chętnych do uczestniczenia w rekolekcjach nie zapomnijcie, że na każdym turnusie REO potrzebni są ANIMATORZY prowadzący grupy dzielenia i animator muzyczny. Można w ten sposób odbyć praktykę w ramach Szkoły Animatora. Animatorzy nie są zobowiązani do opłaty za pobyt. 


Zgłoszenia pisemne na rekolekcje prosimy kierować do:

Centrum Formacji "Wieczernik” ul. Ks.Słojewskiego 19, Magdalenka,
05-552 Wólka Kosowska  tel./fax  22 757-99-93     e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dyżury telefoniczne:     wtorek    godz. 14.00 - 16.00      czwartek godz. 18.00 - 21.00    
Każdy uczestnik otrzymuje pisemne potwierdzenie przyjęcia i informacje.

Zaliczki należy wpłacać po otrzymaniu potwierdzenie, na rachunek bankowy
Rzymskokatolicka parafia św. Marii Magdaleny  Dom Rekolekcyjny Wieczernik
28 8022 0000 0006 8563 2000 0016
Tytuł wpłaty: Rodzaj i termin rekolekcji