Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
Praca w życiu Bożego mężczyzny PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Monika   
środa, 08 kwietnia 2015 14:50

Weekendowe spotkanie dla mężczyzn 25-26 kwietnia "Praca w życiu Bożego mężczyzny"

Zaproszenie
Jesteśmy kolejnym pokoleniem mężczyzn, którzy usiłują „uprawiać ziemię” i czynić ją sobie poddaną. Im gorliwiej każdy z nas stara się to czynić, tym więcej rodzi się w nim pytań: Czy dobrze realizuję pierwotny zamysł Boga? Czy trudności, które napotykam świadczą o moich brakach, czy raczej o niedoskonałości świata? Czy moja praca w pocie czoła, to przesadna „pogoń za dobrami”, czy pełna miłości troska o najbliższych? Czy Bóg zwolnił mnie z obowiązku pracy, skoro jej nie mam i nie mogę jej znaleźć?

Zapraszamy Cię do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te i inne pytania, w męskim gronie, na kwietniowym weekendzie „tylko dla facetów”.

Spotkanie poprowadzą:
Ewa i Ireneusz Barełowie – małżeństwo, które od wielu lat pracuje z ludźmi z różnych środowisk w dziedzinie rozwoju osobistego, duchowego, zawodowego, w obszarze planowania ścieżki kariery, zarządzania kompetencjami i talentami. Profesjonalni konsultanci programu Kompas Kariery Crown.

Paweł Bochniarz – przedsiębiorca, menedżer i doradca. Od blisko 5 lat pracuje jako dyrektor w międzynarodowej firmie doradczej PwC. Współtworzył kilka przedsiębiorstw, głównie w sektorze doradztwa, szkoleń i w branży informatycznej. Od wielu lat wspólnie z żoną uczestniczy w prowadzeniu rekolekcji małżeńskich.

Michał Piekara – psychoterapeuta. Założyciel Kliniki Małżeństw w Krakowie. Aktualnie z całą rodziną poświęca się ewangelizacji i posłudze małżonkom, zwłaszcza mężczyznom. Razem z innymi rodzinami współtworzył kilka projektów ewangelizacyjnych

ks. Andrzej Grefkowicz – koordynator grup Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym, dyrektor Centrum Formacji „Wieczernik” w Magdalence, członek Rady Programowej „Miesięcznika Egzorcysta”; kierownik duchowy, , egzorcysta diecezji warszawskiej.

oraz: Jacek Nowicki, Piotr Herman, Tomasz Rowiński, Tomasz Walendowski

Termin: 25-26.04.2015 (rozpoczęcie o godz. 8.00, zakończenie ok. godz. 13:00)
Miejsce: Dom Rekolekcyjny Wieczernik w Magdalence, ul. Ks. H. Słojewskiego 19 (obok kościoła)
Koszt: 90 PLN (pokój z łazienką), 75 PLN (bez łazienki). Dodatkowo płatne (opcja): obiad w niedzielę (15zł), powleczenie na pościel (15zł) . Istnieje możliwość dofinansowania
Kontakt telefoniczny: 22 / 673 71 44 Kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Informacje o dodatkowe: Prosimy o przywiezienie Pisma Świętego, stroju sportowego, powleczenia na pościel, obuwia domowego.
Zapisy: Zgłoszenie należy wysłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź poprzez formularz on-line www.cfwieczernik.odnowa.org lub pod nr telefonu: 22 / 673 71 44

Więcej na Facebooku #FaceciMagdalenka2015