Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
REO seminaryjne jesień 2014 PDF Drukuj Email
Archidiecezja Warszawska
Wpisany przez Monika   
czwartek, 28 sierpnia 2014 17:26

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym w formie seminaryjnej to cykl 11 spotkań, odbywających się raz w tygodniu w godzinach wieczornych, w konkretnej parafii, w określony dzień tygodnia. Każde spotkanie trwa ok. 2 godziny.  Należy uczestniczyć we wszystkich spotkaniach. Poniżej przedstawiamy miejsca i terminy REO w Archidiecezji Warszawskiej.  Szczególnie polecamy REO dla MĘŻCZYZN oraz REO z możliwością udziału RODZIN z dziećmi. Dane z Diecezji Warszawsko-Praskiej znajdziesz tutaj

1. Par. św.Józefa Oblubieńca NMP ul. Gen.Sosnkowskiego 34 (Ursus). REO tylko dla MĘŻCZYZN. Rozpoczęcie w poniedziałek 29 września w dolnym kościele o godz. 19.00. Spotkania w kolejne poniedziałki.

2. Par. Niepokalanego Poczęcia NMP ul. Przy Agorze 9 (Bielany). Rozpoczęcie w poniedziałek 29 września w dolnym kościele o godz. 19.00. Spotkania w kolejne poniedziałki.

3. Kościół św. Marcina ul. Piwna 9/11 (Stare Miasto). Rozpoczęcie we wtorek 30 września o godz. 18.30 w kościele. Spotkania w kolejne wtorki.

4. Par. MB Królowej Aniołów ul. ks.B.Markiewicza 1 (Bemowo). Rozpoczęcie we wtorek 30 września o godz. 19.00 w kościele. Spotkania w kolejne wtorki. Więcej informacji na stronie parafii

4. Par. św. Szczepana w Raszynie, Al.Krakowska. Rozpoczęcie w czwartek 2 października o godz. 19.15 w dolnym kościele. Spotkania w kolejne czwartki.

5. Par. św. Jakuba Plac Narutowicza. Rozpoczęcie w niedzielę 5 października o godz. 17.00 w Sali Św. Faustyny. W REO może uczestniczyć każda chętna osoba. W szczególny sposób zaproszone są RODZINY, ponieważ Organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w czasie trwania spotkań.

6. Par. Wszystkich Świętych Pl. Grzybowski. Rozpoczęcie w poniedziałek 6 października o godz. 19.00. Spotkania w kolejne poniedziałki.

7. Par. Najświętszego Zbawiciela Plac Zbawiciela. Rozpoczęcie w poniedziałek 13 października o godz. 19.00 w dolnym kościele - wejście od ul. Mokotowskiej. Spotkania w kolejne poniedziałki.


Na seminarium REO nie trzeba się wcześniej zgłaszać, zapisy są prowadzone na pierwszym spotkaniu.