Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
Ewangelizacja uliczna 2017 PDF Drukuj Email
Archidiecezja Warszawska
Wpisany przez Monika   
wtorek, 16 maja 2017 13:12

Rozpoczęliśmy Ewangelizację Uliczną. To jedna z wielu form ewangelizacji, w którą od lat angażują się grupy Odnowy. W tym roku nastąpiła zmiana miejsca. Ewangelizacja będzie miała miejsce na Krakowskim Przedmieściu 52/54 przed kościołem seminaryjnym obok pałacu Prezydenta RP.

Gromadzimy się w podziemiach kościoła seminaryjnego o godz. 15.30. Klerycy będą kierować nas do właściwego miejsca. Rozpoczynamy wspólną modlitwą.
Terminy ewangelizacji:
- 11 czerwca
- 1 lipca
- 26 sierpnia
- 3 września
- 1 października
Zapraszamy do włączenia się w ewangelizację uliczną.  W to dzieło można zaangażować się w różny sposób:

1. Ewangelizacja bezpośrednia (rozmowy z przechodniami), którą mogą prowadzić osoby po ukończeniu Kursu "Pierwsze słowo" lub "Paweł". Osoby te zgłaszają się do Karoliny Węglarczyk  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

2. Można się również zaangażować do grupy śpiewającej. Do tej grupy  może należeć każdy kto umie śpiewać lub grać na jakimś instrumencie i chciałby podjąć taką posługę. Można po prostu przyjść i się dołączyć. 

3. Świadectwo. Jeśli są w Twojej grupie osoby, które mogłyby powiedzieć kerygmatyczne świadectwo, publicznie, w czasie ewangelizacji, w wybranym terminie, to prosimy, by skontaktowały się z Karoliną.
 
4. Modlitwa osłonowa. Jest to modlitwa za osoby prowadzące rozmowy i także za innych zaangażowanych w ewangelizację. Wystarczy przyjść na godz. 15.30 i po wspólnej modlitwie zgłosić się do Uli lub do Ali, aby otrzymać konkretne zadanie modlitewne na daną ewangelizację. Tę posługę może podejmować każdy, bez specjalnego przygotowania.