Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
Formacja w Roku Miłosierdzia PDF Drukuj Email
Archidiecezja Warszawska
Wpisany przez Monika   
wtorek, 24 listopada 2015 16:40

W Jubileuszowym Roku Miłosierdzia, Centrum Formacji "Wieczernik" zaprasza na rekolekcje "Nie bójcie się Miłosierdzia:, które odbędą się w terminie 11 - 18 lipca 2016 r. oraz na spotkania formacyjne "Miłosierni jak Ojciec".

Dla wspólnot warszawskich przygotowaliśmy rekolekcje wielkopostne „Miłosierni jak Ojciec” o tej samej tematyce, co opisane niżej spotkania formacyjne. Rekolekcje odbędą się w dniach 19, 20, 21 lutego (piątek, sobota, niedziela) w kościele św. Marcina ul. Piwna 9/11, każdego dnia w godzinach 19.00 – 21.15. Możliwość spowiedzi każdego dnia rekolekcji od godz. 18.30. Uwaga: EUCHARYSTIA BĘDZIE TYLKO W NIEDZIELĘ.

Dwudniowe spotkanie formacyjne „Miłosierni jak Ojciec” adresowane jest do wszystkich członków grup Odnowy w Duchu Świętym, niezależnie od ich stażu w Odnowie i etapu formacji.
Odpowiadając na wezwanie Papieża Franciszka chcemy pochylić się nad tematem Miłosierdzia Bożego w świetle dokumentów opublikowanych na Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia z pytaniem, co z tego wynika dla nas osobiście.
Spotkanie formacyjne może być doskonałym przygotowaniem do wakacyjnych tygodniowych rekolekcji "Nie bójcie się Miłosierdzia", albo też ich kontynuacją.

Proponujemy trzy terminy spotkań w domu rekolekcyjnym „Wieczernik” w Magdalence, do wyboru:
16-17 stycznia (sobota-niedziela)
30-31 stycznia (sobota-niedziela)
5-6 lutego (piątek-sobota w czasie ferii)

Każde spotkanie rozpoczyna się pierwszego dnia o godz. 8.30 (recepcja od 8.00) a kończy następnego dnia w godzinach południowych.