Jeśli w tym miejscu nie widzisz menu, uaktualnij swoją przeglądarkę.

 Komunikaty: 
 
Studium Wiedzy Biblijnej i Teologicznej PDF Drukuj Email
Archidiecezja Warszawska
Wpisany przez Monika   
czwartek, 06 sierpnia 2015 16:51

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Odnowa w Duchu Świętym Diecezji Warszawsko-Praskiej
zapraszają wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy opartej na nauce Kościoła Katolickiego na zajęcia z zakresu Pisma Świętego oraz Teologii.

Szczegółowe informacje na stronie UKSW oraz tutaj
 

Warunki przyjęcia:

·  złożenie kwestionariusza osobowego w dziekanacie Wydziału Teologicznego UKSW wraz z opinią księdza lub proboszcza parafii i kserokopią dowodu osobistego   w terminie od 20.07.2015 – 30.09.2015 pokój 061 – osobiście lub korespondencyjnie na adres:

Wydział Teologiczny UKSW ul. Dewajtis 5 01-815 Warszawa z dopiskiem Studium Wiedzy Biblijnej i Teologicznej

Warunki ukończenia kursu

· obecność na zajęciach (dopuszczalna jest nieobecność max. na dwóch zjazdach)

Po zakończeniu zajęć każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie o ukończeniu kursu wiedzy biblijnej i teologicznej zawierające wypis wszystkich zrealizowanych przedmiotów wraz z liczbą godzin

Czas zajęć i ilość godzin

Zajęcia odbywać się będą od października 2015 roku do czerwca 2016 systemem weekendowym sobota (10 godzin)/niedziela (6 godzin), przeważnie jeden weekend w miesiącu.

W programie zaplanowano 160 godzin zajęć.

Koszt kursu

Przewidywany koszt 600 zł za cały roczny cykl. Jest możliwość opłaty w dwóch ratach (I rata w październiku, II rata w lutym). Dokładne terminy wpłat oraz indywidualny numer konta każdy uczestnik otrzyma na pierwszym zjeździe.

Miejsce odbywania zajęć

Zajęcia odbywać się będą w budynku Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ul. Dewajtis 5, Aula Jana Pawła II.

Kontakt:tel. 22 561 88 75,  22 561 88 56, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zajęcia prowadzić będą doświadczeni wykładowcy Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.